Łazienka to pomieszczenie, które powinno spełniać kilka ważnych funkcji. Musi być funkcjonalna i praktyczna, tak aby codzienna pielęgnacja w niej sprawiała przyjemność, ale też atrakcyjnie urządzona. Coraz więcej osób stawia w tym pomieszczeniu na inteligentne rozwiązania – hitem są szczególnie inteligentne deski sedesowe wyposażone w wiele nowoczesnym funkcji, dzięki czemu są jeszcze bardziej funkcjonalne i podnoszą komfort życia domowników. Na jakie rozwiązania warto postawić?

Inteligentne systemy higieny toaletowej

Rozwiązaniem, które cieszy się dużym zainteresowaniem, szczególnie w okresie jesienno-zimowym jest podgrzewana deska. Aby przyczyniać się do oszczędzania energii i nie narażać na duże zużycie prądu, wyposażona została w czujnik zbliżeniowy, który zaczyna się podgrzewać automatycznie, gdy w pobliżu znajdzie się człowiek. To proste rozwiązanie, które znacząco zwiększa komfort domowników oraz sprzyja zdrowiu.

Chciałbyś zainstalować w swojej łazience bidet, ale nie masz wystarczająco dużo miejsca? Możesz zdecydować się na automatyczną toaletę z bidetem. Dedykowana jest wszystkim osobom, dla których ważna jest nieskazitelna higiena oraz wygoda. Niektóre modele wyposażone są nie tylko w funkcje mycia, ale też suszenia. Mogą być wyposażone w pilot, którym kontrolujesz takie parametry tak napowietrzenie strumienia wody, natężenie strumienia czy wybór temperatury.

Nowoczesne i funkcjonale deski sedesowe

Innym nowoczesnym rozwiązaniem do łazienki jest deska sedesowa z funkcją automatycznego opadania. Przypadnie do gustu paniom, których partnerzy zapominają o opuszczeniu deski, co często jest przyczyną problemów w związku. Posiada specjalny czujnik, który wykrywa ruch i powoduje automatyczne podniesienie deski, a następnie jej opuszczenie. Co ciekawe, nie opada ona z hukiem, ale delikatnie – proces ten zajmuje jedynie 15 sekund.

Miłośnikom higieny z pewnością do gustu przypadną deski z funkcją czyszczenia. Są one chętnie stosowane zarówno w łazienkach publicznych, jak i domach prywatnych. Zostały wyposażone w samoczynny wyzwalacz, który umożliwia jej czyszczenie, dezynfekcję oraz suszenie – i to po każdym użyciu.