Chcesz zrobić wspaniałą niespodziankę dla osoby, która jest fanem sportowych samochodów? Pomyśl o wynajęciu dla niej takiego właśnie modelu na emocjonującą przejażdżkę!

Sportowe samochody mają wysokie ceny. Do wyboru mamy szeroką gamę modeli, ale wtedy, gdy chcemy je kupić, powinniśmy przygotować się na spory wydatek wynoszący nawet kilkaset tysięcy złotych.

Wysokie ceny samochodów sportowych nie muszą jednak być zaporą w przetestowaniu tego typu modelu – alternatywna propozycja to skorzystanie z oferty profesjonalnych wypożyczalni samochodowych.

Wynajem auta i przejażdżka na profesjonalnym torze

Gdy chcesz zrobić wspaniały prezent osobie zafascynowanej sportowymi samochodami, na przykład Porsche 991, Porsche 997, Maserati GT, Lamborghini Gallardo czy Dodge Viper, warto wybrać ofertę polegającą na wynajmie samochodu oraz przejażdżce po specjalnym torze wyścigowym, który pozwala na bezpieczne rozwinięcie bardzo wysokich prędkości i wypróbowanie możliwości pojazdu – bez obawy o to, że otrzymamy za to mandat.

Dla obdarowanej takim upominkiem osoby może być to nie lada okazja do tego, aby na własnej skórze przetestować możliwości jednych z najlepszych samochodów sportowych!

Ile kosztuje karta podarunkowa na przejażdżkę sportowym autem?

Dzisiaj upominek w postaci karty podarunkowej na przejażdżkę sportowym pojazdem możemy kupić bez problemu. Możemy zamówić ją nawet całkowicie przez internet – bez konieczności udawania się na miejsce.

Koszty związane z wypożyczaniem samochodu i przejażdżką po profesjonalnym torze rozpoczynają się najczęściej już od około 150-200 złotych za kilka okrążeń, dlatego też nie jest to wcale tak wysoka cena, zwłaszcza wtedy, gdy porównamy ją z kosztami zakupu sportowych bolidów.

Zatem zakup karty podarunkowej, która upoważnia do przejażdżki sportowym samochodem, może być wspaniałym pomysłem na prezent dla każdego fana motoryzacji. Z dostępnymi ofertami można zapoznać się nawet w tym momencie, a następnie w ciągu paru minut wykupić zaproszenie i podarować je bliskiej osobie!