Outlety najczęściej kojarzą nam się z odzieżą. Jednak w sklepach tego rodzaju w niskich cenach możemy kupić także artykuły gospodarstwa domowego! 

Sklepy outletowe to sklepy specjalizujące się w sprzedaży przecenionych artykułów. Powstają przy zakładach produkcyjnych lub też mają postać niezależnych sklepów, które mogą oferować artykuły jednej albo wielu marek w jednym miejscu.

W outletach możemy kupić różnego rodzaju produkty – wśród nich znaleźć można również AGD, czyli artykuły gospodarstwa domowego. Jakie AGD możemy kupić w outlecie?

Outlety AGD – duże i małe artykuły gospodarstwa domowego

W outletach AGD możemy znaleźć praktycznie takie same produkty jak w zwykłych sklepach. To zarówno małe, jak i duże artykuły gospodarstwa domowego przydatne w każdym domu – w kuchni, łazience i w innych pomieszczeniach.

Są to między innymi kuchenki, płyty grzejne oraz piekarniki, lodówki, okapy, zmywarki, pralki i suszarki, a także sprzęty takie jak ekspresy do kawy, roboty kuchenne, odkurzacze, aby wspomnieć jedynie o niektórych z nich.

Wobec tego outlet AGD może zaoferować swoim klientom praktycznie wszystko, co potrzebne jest w domu.

Skład outlety AGD biorą swoje produkty?

Ceny w outletach AGD są najczęściej od 10 proc. do nawet ponad 50 proc. niższe niż w zwykłych marketach. Skąd wynika tak duża różnica?

Outlety artykułów gospodarstwa domowego specjalizują się przede wszystkim w sprzedaży sprzętów pochodzących z końcówek kolekcji, z likwidacji sklepów i hurtowni, z wystaw sklepowych czy też z prezentacji. Niekiedy trafiają się także sprzęty lekko uszkodzone – najczęściej z defektami estetycznymi lub bez wszystkich akcesoriów. Mogą być to także urządzenia ze zwrotów.

Są to urządzenia uznanych marek, w tym także marek premium, których sprzęty kosztują o wiele więcej niż marek popularnych. Outlet jest wtedy świetną szansą na to, aby kupić je bez przepłacania!

Oferowane przez outlety AGD sprzęty najczęściej są całkowicie sprawne, dlatego też mogą nadal bez problemu służyć nowym właścicielom.

Polecamy: Dom Design Outlet