Nie tylko pomagają nam w noszeniu zakupów, ale również mogą pełnić inne funkcje – torby reklamowe z nadrukiem, ponieważ to właśnie o nich mowa, są dobrą inwestycją nie tylko dla dużych sklepów, ale również dla tych mniejszych. Co można dzięki nim zyskać? Jak je zamówić? Ile musimy za nie zapłacić?

Spotykamy się z nimi na co dzień, ale często nie zdajemy sobie sprawy z tego, jak duże mają znaczenie – torby reklamowe z nadrukiem, w które pakuje się nasze zakupy, są nie tylko bardzo praktyczne wtedy, gdy chcemy donieść je do domu, ale również pełnią ważną rolę pod kątem marketingowym.

Torba reklamowa może pełnić różne role

Dzisiaj praktycznie każdy duży sklep posiada własne torby reklamowe z nadrukiem. Najczęściej umieszcza się na nich logo firmy, ale niekiedy również inne informacje, na przykład skrót jej oferty, adres, stronę internetową.

Kolorowe albo minimalistyczne reklamówki o ciekawym designie od razu przyciągają wzrok i dzięki temu mogą również stanowić skuteczne wsparcie w realizowanych przez firmę działaniach reklamowych i w obszarze PR, ponieważ wspiera budowę pozytywnego wizerunku w oczach klientów.

Doskonały wybór także dla małego sklepu!

Może wydawać się, że torby reklamowe z nadrukiem to spory koszt, na który nie może pozwolić sobie mały sklep z ograniczonym budżetem. Nic bardziej mylnego! Dzisiaj również można zakupić je w naprawdę niskich cenach – z projektem graficznym gratis.

Koszty zakupu reklamówek z nadrukiem zależne są od szeregu różnych czynników, w tym między innymi od ich formatu, od materiału użytego do ich produkcji, od liczby kolorów nadruku czy od nakładu. Za 500 sztuk torebek foliowych zapłacimy od około 150 do 300 złotych. W przypadku wyższych nakładów cena za jedną sztukę jest jeszcze niższa.

Gdzie zakupić torby reklamowe z nadrukiem?

Aktualnie torby reklamowe z nadrukiem można zamówić bezpośrednio u producentów. Zapewniają swoim klientom kompleksową obsługę, w tym nie tylko produkcję, ale również projektowanie graficzne, a nawet dostawę pod wskazany adres, zatem zamówienie można wykonać on-line lub telefonicznie.