Deweloperzy cały czas realizują nowe inwestycje w Warszawie – wiele z nich powstaje także w dzielnicy Włochy. Dlaczego warto zamieszkać właśnie tam?

Nieruchomości w Warszawie nie są tanie. Nie oznacza to jednak wcale, że nie są chętnie kupowane. Wprost przeciwnie, ponieważ obecnie zapotrzebowanie na nowe lokale w stolicy jest bardzo wysokie. Nic więc dziwnego, że deweloperzy stale poszukują nowych lokalizacji, aby oferować klientom mieszkania spełniające ich wymagania.

W ostatnim czasie coraz większą popularnością cieszą się Włochy – to dzielnica położona w lewobrzeżnej części Warszawy. Od zachodu graniczy z Ursusem, od północy z Wolą i Bemowem, od wschodu z Mokotowem, Ochotą oraz Ursynowem, a od południa z powiatem pruszkowskim. To malowniczy zakątek miasta, w którym dostępne są różne tereny rekreacyjne, ale jednocześnie dzięki dobrej komunikacji z centrum Warszawy zapewnia szybki dojazd.

Zamieszkanie w dzielnicy Włochy może być bardzo dobrym wyborem dla każdego, kto poszukuje dobrego miejsca dla siebie oraz dla swoich bliskich. Włochy chętnie wybierane są przez rodziny, ponieważ w okolicy znajduje się wiele przedszkoli oraz szkół, a zielone tereny idealnie nadają się do aktywnego spędzania wolnego czasu. W okolicy znajdują się również sklepy i centra handlowe, ośrodki zdrowia, urzędy, dlatego infrastruktura jest gotowa na każdego, kto chciałby zamieszkać w malowniczym zakątku, ale nie chciałby jednocześnie tracić korzyści oferowanych przez duże miasto.

Osoby, które interesują nowe mieszkania Warszawa Włochy, mają obecnie przed sobą wiele interesujących propozycji. Wśród nich znajduje się także nowa inwestycja Dźwigowa Park, która realizowana jest przez dewelopera Belvedere Development. To osiedle składające się z nowoczesnych, czterokondygnacyjnych budynków, które położone są w otoczeniu kojącej zielni. Do dyspozycji mieszkańców są lokale o metrażu od 30 do 90 metrów kwadratowych, w tym także mieszkania dwupoziomowe. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej: dzwigowapark.pl.

Zatem warszawskie Włochy również mogą być bardzo dobrym wyborem dla każdego, kto chciałby zamieszkać w stolicy, ale jednocześnie zależy mu na spokojnym, malowniczym otoczeniu. To idealny wybór zarówno dla osób doceniających cieszą i wygodę, jak i dla tych, które chcą łatwo dojeżdżać do centrum miasta.

Z ofertami deweloperów można zapoznać się już teraz on-line – warto się spieszyć, ponieważ ze względu na duże zainteresowanie warszawskimi nieruchomościami najlepsze mieszkania szybko znikają z rynku.