Oszałamiająca powierzchnia wynosząca 250 000 metrów kwadratowych, ponad 3000 różnych firm odzieżowych oraz 7 000 000 kupujących rocznie – to Centrum Handlu Odzieżą Ptak, które znajduje się w Rzgowie pod Łodzią. Jak powstało to jedyne w swoim rodzaju fashion city?

Początków największego w całej Europie miasta mody, jakim jest Ptak Fashion City, można doszukiwać się w roku 1993. To właśnie wtedy Antoni Ptak, obecny założyciel miasta mody i jeden z najbogatszych Polaków, otworzył swoje pierwsze Centrum Handlowe Ptak. Inwestycja okazała się strzałem w dziesiątkę i przez kolejne lata była rozwijana i modernizowana, by móc sprostać rosnącym wymaganiom klientów. Dziś do ich dyspozycji jest jeden największych w Europie rynków handlu odzieżą, zarówno hurtowo, jak i detalicznie.

Obecnie Ptak Fashion City to przeszło 250 000 metrów kwadratowych powierzchni, na których swoje ubrania prezentuje kilka tysięcy firm odzieżowych, przede wszystkim są to firmy z Polski. W centrum pracuje dzięki temu każdego dnia aż 10 000 osób. Odzież prezentowana jest tutaj w kilku halach, które podzielone są w zależności do tego, co oferują. Do wyboru mamy między innymi hale z bardziej ekskluzywną odzieżą, do dyspozycji jest też specjalna Hala Chińska, która prezentuje towar tańszy, głównie pochodzący z importu.

Zakupy także przez internet z dostawą pod adres

Jednak żeby zrobić zakupy w tym wyjątkowym mieście mody, nie trzeba wcale wybierać się tam osobiście. Do dyspozycji klientów biznesowych jest również nowoczesny kanał e-commerce pozwalający na wykonanie zakupów bez wychodzenia z firmy.

Hurtownia internetowa centrum Ptak prezentuje bardzo szeroki wybór odzieży różnych marek. Zamawiać można bezpośredni od producentów, dlatego w bardzo zachęcających cenach. Obecnie z tego rozwiązania korzysta już ponad 10 000 klientów nie tylko z Polski, ale i z całego świata, którzy zamawiają odzież wraz z dostawą pod wyznaczony adres.

Nie tylko hurtowo – w centrum Ptak kupisz wszystko, czego potrzebujesz

Do centrum Ptak przyjeżdżają jednak nie tylko właściciele sklepów odzieżowych, którzy chcą zaopatrzyć się w obecnie najmodniejsze i najbardziej chodliwe towary w przystępnych cenach. Również jest ono otwarte dla klientów indywidualnych, którzy znajdą tutaj mnóstwo towaru – o wiele więcej niż w popularnych galeriach handlowych. Można zakupić tutaj ubrania dla każdego – kobiet, mężczyzn, dzieci, w każdym stylu oraz w każdym rozmiarze.

Co więcej, zakupy jako klient indywidualny można zrobić też w sklepie internetowym centrum na stronie internetowej ptakmoda.com. Do wyboru jest tutaj wiele atrakcyjnych ubrań w jeszcze bardziej atrakcyjnych cenach. Dla klientów przygotowano też specjalne kupony promocyjne, które pozwalają na zmniejszenie rachunku, a także wyprzedaże. To powoduje, że każdy, kto poszukuje świetnej mody bez przepłacania, może zrobić zakupy bez wychodzenia z domu.

Bez wątpienia Fashion City Ptak to wyjątkowe miejsce na mapie Polski – znane zarówno przez hurtowników, jak i przez klientów indywidualnych szukających tanich i dobrych ubrań. Warto tu zawitać!